iğne oyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iğne oyası

iğne oyası

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zannımca mutluluktan öleciğim :)

4 posters
YazarMesaj
ourekmen

tecrübe puanı : 10

Zannımca mutluluktan öleciğim :) Empty
MesajKonu: Zannımca mutluluktan öleciğim :)   Zannımca mutluluktan öleciğim :) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 9:12 pm

Allam allam ben ne kadar mutluyum anlatamam. Uzun zaman önce aramıştım internet denilen deryada iğne oyası nasıl yapılır deyi. Amma velakin bulamamış ve de üzerine internet denilen dibi delik deryaya lanetler yağdırıp ne deryası olsa olsa gölet olur bu kahrolası diyivermiştm Smile Bugün ise dünyalar benim oldu. Yine aynı soru ile girdim ümitsizlikle beraber bir eli yakamda. Ama sonra çıktı karşıma hem videolu hemde gayet fotoğraflarla anlatılmış ööle zahmetler içerisine girilip de. Sonra tamam dedim oraya bas buraya bas bu foruma ulaştım. Allam allam ne kadar mutlu mesut bahtiyarım Smile
Şimdi kendimden bahsedecek olursam. Adım olgun. 31 yaşında 2 çocuk annesi bir öğretmenim. Bundan 2 sene kadar önce yaklaşık 1 yıl kadar takı ile uğraşmış araya hamilelik dönemi girince takıdan uzaklaşmış şu aralar takı da moda olan iğne ve tığ oyalarına fazlası ile merak sarmış bi şahısım Smile En kısa zamanda oya denemeri yapıp burada boy boy fotolarını paylaşırım umarım.
Ha bu arada bu forumda anladığım kadarı ile çiçeği burnunda henüz 4-5 aylık bir forum. Herkese hayırlı olur umarım. Düşünenin fikrine, yapanın ellerine, paylaşanın emeğine sağlık.
comet70

tecrübe puanı : 42

MesajKonu: Geri: Zannımca mutluluktan öleciğim :)   Zannımca mutluluktan öleciğim :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 2:46 am

hoşgeldiniz
http://comet70.blogcu.com
ayşenur

ayşenur

tecrübe puanı : 114

MesajKonu: Geri: Zannımca mutluluktan öleciğim :)   Zannımca mutluluktan öleciğim :) Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:45 pm

hoşgeldin olgun abla keşke herkez senin kadar hevesli olsa
uyar

tecrübe puanı : 64

MesajKonu: Geri: Zannımca mutluluktan öleciğim :)   Zannımca mutluluktan öleciğim :) Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 10:31 am

hoşgeldiniz
http://mikolata.blogcu.com/

Zannımca mutluluktan öleciğim :)
1 sayfadaki 1 sayfası