iğne oyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iğne oyası

iğne oyası

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

iğne oyasını öğrenirken

+3
mevlüdee
ourekmen
PeLaPeRize53
7 posters
YazarMesaj
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

tecrübe puanı : 499

iğne oyasını öğrenirken Empty
MesajKonu: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:22 pm

Arkadaşlar iğne oyasını biraz biliyosanız yada hiç bilmiyosanız ilk yaptığınız zürafaları burda paylaşarak neler yapabileceğiniz hakkında fiki alabilirsiniz
http://hobikadin.forummum.com
ourekmen

tecrübe puanı : 10

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 10:26 pm

İlk tecrübesiz olarak ben yollayayım bari. Dün öğrendim bugün birkaç tane yaptım ve aşama aşama fotosunu çekip yollayayım dedim. Ama hangi iple ve kaç numara ile yapılacağını bilemediğim için önce şu naylon iplerle yapayım dedim. Düğümler gevşedi. Bende elimde 50 numara pamuk iplik vardı şu dantel için olanlarında. Ondan yaptım. Yarın gidip daha ince ip alıp birde onunla denemeyi düşünüyorum Smile

iğne oyasını öğrenirken 98857932

Bu benim yaptığım ilk deneme Smile

iğne oyasını öğrenirken Img0198ta

2. çiçeğim

iğne oyasını öğrenirken Img0199j

3. çiçeğim

iğne oyasını öğrenirken Img0207te

4. ve son çiçeğim.

iğne oyasını öğrenirken Img0202u

[i]Bu benim değil. Uzun zamandır iğne oyası ile uğraşmış artık bu konuda profesyonel bir arkadaşımın bana hediyesi. Ve benimde hedef çiçeğim Smile Onunki daha ince iple yapıldığı için daha güzel ve küçük. Ama benimki daha kalın iple olduğu için çok büyük Smile

iğne oyasını öğrenirken Img0209fv

Bu da dünden bugüne iğne oyasında kattettiğim yol. (ama laf olsun diye değil bu dünden bugüne. Yani gerçekten bu işi öğrenmeye dün başladım Smile )
mevlüdee

tecrübe puanı : 26

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:33 am

arkadaşım düğümleri sıkısıkı cekersen gevşeme yapmıyor biede şuna emin ol o elindeki naylon iplerle örnekler daha iyi oluyor ip almana gerek yok bence yada yemeni kenarı için yaptığımız masıralar var onlardan alda bi dene
ayşenur

ayşenur

tecrübe puanı : 114

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:36 pm

abla bence ilk denemelern için süper demekki bir el yatkınlıgın var yoksa böyle olmazdı
rüveyda42

tecrübe puanı : 7

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 2:36 pm

kızlar bişey sorcam
iğne oyası yaparken soldan mı başlanır sağdanmı
yani hani kuranı kerim okur gibimi yoksa tam tersimi
uyar

tecrübe puanı : 64

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 8:17 pm

canım iki türlüde oluyor hangisi kolayına gelirse
http://mikolata.blogcu.com/
rüveyda42

tecrübe puanı : 7

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 9:46 am

canım çok teşekkür ederim
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

tecrübe puanı : 499

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:36 am

ourekmen

gerçekten süper olmuş ilk denem için çok iyi daha önce iğne oyası biliyodunuz fakat çiçek yapmaya yeni başladınız sanırım yoksa hiç bilmeyen için sonderece mükemmel derim Smile
http://hobikadin.forummum.com
aylinhobiii

aylinhobiii

tecrübe puanı : 41

MesajKonu: Geri: iğne oyasını öğrenirken   iğne oyasını öğrenirken Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:20 pm

bende bunları düzgün yapamıyorum malesef

ellerinize saglık
http://aylinhobi.blogcu.com

iğne oyasını öğrenirken
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iğne oyası örnekleri
» iğne oyası modeli
» ayşenurun igne oyaları
» aylinhobi nin iğne oyaları
» iki güzel iğne oyası