iğne oyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iğne oyası

iğne oyası

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim

5 posters
YazarMesaj
aylinhobiii

aylinhobiii

tecrübe puanı : 41

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Empty
MesajKonu: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:13 pm

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Shjl6rzzmh1jewltjw

Uploaded with ImageShack.us

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim 28494145843086485713559

Uploaded with ImageShack.us

canım sana zahmet olmazsa bu 2 havlu kenarını açıklayabilirmisin?? çok hoşuma gidiyor ama bu tarz hiç yapmadım katlı dedigim 1. havlu kenarındaki gibi onun güllerinide yapraklarınıda çözemedim 2.nin yapraklarında takıldım ama lalenin yapraklarınında yapılışını açıklarsan çook sevinirim inş. zahmet vermiyorumdur canım Smile)
http://aylinhobi.blogcu.com
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

tecrübe puanı : 499

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Empty
MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:26 pm

Ne zahmeti canım ben zaten bunun için açtım bu formu, bu arada çok şanslısın şuanda birinci örnekten havlu kenarı yapıyorum en yakın zaman da anlatırım inşallah telefonum garantiye gitti o yüzden resim çekemiyorum ama gelir gelmez anlatıcam söz bir aksilik olmaz inşallah
http://hobikadin.forummum.com
aylinhobiii

aylinhobiii

tecrübe puanı : 41

MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:40 pm

çoook tşkler canım Smile
http://aylinhobi.blogcu.com
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

tecrübe puanı : 499

MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:42 pm

Rica ederim Very Happy
http://hobikadin.forummum.com
mevlüdee

tecrübe puanı : 26

MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:41 am

aman allahım bu ne güzellik böyle bizde böyle yapabilirmiyiz acaba birgün
gül72

tecrübe puanı : 14

MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 3:17 pm

mevlüde burayamı geldin hoş geldin oyalar müthiş mükemmel ellerine sağlık arkadaşımızın
ayşenur

ayşenur

tecrübe puanı : 114

MesajKonu: Geri: bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim   bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:18 pm

laleli olan model de çok agırmış yapmakta zevkli olur

bu iğne oyası havlu kenarlarının yapılışlarını açıklayabilirmisin canım benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iğne oyası havlu kenarı modeli
» Yeni açıkladığım havlu oyası
» iki tane iğne oyası havlu kenarı
» iki güzel iğne oyası havlu kenarı modeli
» iğne oyası havlu kenarı(çember kenarınada uygulanabilecek bir model)