iğne oyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iğne oyası

iğne oyası

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

haydi muhabbete ...

+4
uyar
ayşenur
PeLaPeRize53
@güzsancısı@
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
@güzsancısı@

@güzsancısı@

tecrübe puanı : 180

haydi muhabbete ... Empty
MesajKonu: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 5:52 pm

merhaba kimseler yok mu tanışalım arkadaşlar İstanbul'dan sevgiler..
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

tecrübe puanı : 499

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 8:03 pm

Sanada merhaba güzsancısı hoşgeldin evet sen geldiğinde yoktum bugün bir denize inelim dedik denize giderken ayağım yosunlu taştan kaydı bi güzel düştüm dizimi beleğimi daha birçık yerimi vudum hertarafım ağrı içinde gülücemi ağlıycanmı hem gülüyorum hemde ay vay yapıyorum Very Happy

En son PeLaPeRize53 tarafından Çarş. Tem. 14, 2010 6:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hobikadin.forummum.com
@güzsancısı@

@güzsancısı@

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 9:28 pm

çok çok geçmiş olsun. kırık çıkık yok sanırım güldüğünüze göre Laughing

isminiz nedir?? tanışalım
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 6:11 am

İsmim ayşe sizin isim ne..?

Yok yok şükür kırığım bişeyim yok bu sabah baya iyiyim deniz suyu iyi geldi snırım çünkü okadar vuruk başka yerde olsa daha şişer morarırdı diye düşünüyorum ,ama haketmiştim çocuk kucağımda eşim peşimden barıyo okadar hızlı gitme diye bende yokyok ben iyiyim bişey olmaz bir kaç saniye sora güm düştüğüme yanmıyorum eşimin diline düştüğüme yanıyorum "beni dinleseydin böle olazı gördünmü bak nasıl düştün" Laughing
@güzsancısı@

@güzsancısı@

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 9:38 pm

bende Muazzez çok memnun oldum Ayşe hanım.
tekrar çok çok geçmiş olsun..
ayşenur

ayşenur

tecrübe puanı : 114

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:19 am

merhaba arkadaşlar günaydın
uyar

tecrübe puanı : 64

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:35 am

ayşem günaydın çok geçmiş olsun kardeşim aman dikkat et çocukla ya çocuğa bişey olsaydı
inan RABBİM korumuş sizi çok geçmiş olsun arkadaşlar ben hatice istanbuldanhepinize günaydın
http://mikolata.blogcu.com/
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:26 pm

Sağol haice ablacım düştüğüm bir ay oldu yaralar iyileşti şükür
comet70

tecrübe puanı : 42

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:51 pm

PeLaPeRize53 demiş ki:
İsmim ayşe sizin isim ne..?

Yok yok şükür kırığım bişeyim yok bu sabah baya iyiyim deniz suyu iyi geldi snırım çünkü okadar vuruk başka yerde olsa daha şişer morarırdı diye düşünüyorum ,ama haketmiştim çocuk kucağımda eşim peşimden barıyo okadar hızlı gitme diye bende yokyok ben iyiyim bişey olmaz bir kaç saniye sora güm düştüğüme yanmıyorum eşimin diline düştüğüme yanıyorum "beni dinleseydin böle olazı gördünmü bak nasıl düştün" Laughing

merhabalar ben funda geçmiş olsun ayşe hanımcım inşallah ezikle atlatırsınız daha kötüsü olmaz rabbim iyilik versin
http://comet70.blogcu.com
PeLaPeRize53
Yönetici
Yönetici
PeLaPeRize53

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 12:05 pm

sağol funda ablacım çok şükür geçti iyileştim bile bir ay önceydi düştüğüm .
neftis

neftis

tecrübe puanı : 6

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 3:48 pm

Merhabalar kısçeler,

Bendeniz de Seyhan ablanız:)) İzmirden sevgiler. Bu yaz buralarda sıcakla denendik diyeceğim neredeyse. Burnumu dışarı çıkaramadığım için şu iğne oyası konularına bi girip göreyim dedim. Pek bi güzel paylaşmışsınız hepinizin ellerine gözlerine sağlık. Ramazanı sağ salim çıkarıncık soracağım örnekler olacak sizlere.
comet70

tecrübe puanı : 42

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:00 am

neftis demiş ki:
Merhabalar kısçeler,

Bendeniz de Seyhan ablanız:)) İzmirden sevgiler. Bu yaz buralarda sıcakla denendik diyeceğim neredeyse. Burnumu dışarı çıkaramadığım için şu iğne oyası konularına bi girip göreyim dedim. Pek bi güzel paylaşmışsınız hepinizin ellerine gözlerine sağlık. Ramazanı sağ salim çıkarıncık soracağım örnekler olacak sizlere.

merhaba neftis çim çok haklısın bu yıl gibi olmadı bende foçada oturuyorum sahil olmasına rağmen sıcaktı şu 2 gün biraz iyi esiyor hava deniz bile kendimi bildim bileli soğuk olurdu ilk kez bu yıl banyo suyu gibiydi rabbim yardımcımız olsun inşallah hep beraber oyaları öğrenip yaparız Very Happy
http://comet70.blogcu.com
ayşenur

ayşenur

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:40 am

arkadaşlar fruma arada geliyorum ama kimseler yok bu güzel frumumuzu niye boş bırakıyoruz arkadaşlar nerelerdesiniz neyse ramazandan heralde bayramdan sonra umarım görüşürüz hepinize sevgiler
uyar

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:49 am

canım ramazanda olmuyor mukabele günlük işler anca inşallah ramazandan sonra acısını çıkartırız Cool
mevlüdee

tecrübe puanı : 26

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:38 am

slm arkadaşlar ben ankaradan mevlüde gercekten kimseler yok boş bırakmıyalım arkadaşlar buraları
gül72

tecrübe puanı : 14

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 3:18 pm

bende istanbuldan gül
mevlüdee

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 4:56 pm

slm gül nwsılsın
gül72

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 11:39 pm

iyim arkadaşım sağol sen nasılın nasıl buldun siteyi bence çok güzel görüşmek üzere
ayşenur

ayşenur

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:42 pm

arkadaşlar foruma uzun bir aradan sonra tekrar geldim ama kimseler yok arkadaşlar bir gün belirleyelim en azından ayda bir burda buluşalım
gül72

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:50 pm

çok iyi olur arkadaşım belirleyelim bir gün burada çok ii olur aeo görüşmek üzere
mevlüdee

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 12:42 pm

evet ayşe gülcüm bende aynı fikirdeyim bir gün belirleyelim
uyar

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 2:17 am

hayırlı akşamlar ayşem nerdesin canım forum bomboş sorun var heralde çok zor geziyorum sayfaları
uyar

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 2:17 am

hayırlı akşamlar ayşem nerdesin canım forum bomboş sorun var heralde çok zor geziyorum sayfaları
ayşenur

ayşenur

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 9:56 am

arkadaşlar küçük etkinlikler yapalım ve belirli günlerde buluşalım mesela tekbir kopma çiçek yapalım isteyen iğne oyası adına daha büyük birşey yapabilir ve belli bir gün buluşalım forumumuz çok yanlız nerelerdesiniz hanımlar
ayşenur

ayşenur

MesajKonu: Geri: haydi muhabbete ...   haydi muhabbete ... Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 10:40 am

arkadaşlar eyşe abla şeyda nerelerdesiniz forumumuza sahip çıkalım etkinlik filan yaplım siz olmadan tek başıma bir şey yapmak istemedim 100 aşkın üyemiz var girip yorumlar yazıyorlar forum hep boş

haydi muhabbete ...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki